Общоикономически факултет

Квалификационни курсове по макроикономика и основи на предприемачеството за учители

четвъртък, 27 април 2017 15:28

Квалификационни курсове по макроикономика и основи на предприемачеството бяха проведени в университета. В обучението взеха участие учители от професионални гимназии и икономически училища, в които се изучават дисциплини, свързани с икономиката и предприемачеството.

На откриването на курсовете присъстваха доц. д-р Миланка Славова, зам.-ректор по обучението в ОКС „бакалавър“ и продължаващо обучение, председател на Асоциацията на икономическите училища в България, доц. д-р Стела Ралева, зам.-ректор по обучението в ОКС „магистър“ и дистанционно обучение, зам.-ръководител на катедра „Икономикс“, доц. д-р Иван Стойчев, директор на отделение „Институт за следдипломна квалификация“ (ИСК) и ръководител на катедра „МИО и бизнес“, проф. д.ик.н. Кирил Тодоров, директор на Института за развитие на предприемачеството и в.и.д. ръководител на катедра „Предприемачество“, доц. д-р Костадин Коларов, научен секретар на катедрата.

Галерия снимки от Квалификационни курсове по макроикономика и основи на предприемачеството за учит ...