Финансово-счетоводен факултет

Участие в Деветата годишна научна сесия на УНСС

петък, 02 декември 2016 9:14

На 01 декември 2016 г. се проведе Деветата годишна научна сесия на УНСС. Като член на Програмния съвет на УНСС в нея участва и деканът на Финансово-счетоводния факултет на УНСС - проф.д-р Снежана Башева. Научните проекти, инициирани от Финансово счетоводния факултет, с ръководители - проф.д-р Стоян Стоянов и доц.д-р Румяна Пожаревска бяха успешно представени на Годишната научна сесия - 2016:

• Проект № НИД НИ 1-2/2014, "Изследване на възможностите за усъвършенстване на връзката "обучение-бизнес" чрез създаване на тренировъчна счетоводна фирма", с научен колектив - ръководител - проф.д-р Стоян Стоянов и  гл.ас.д-р Христо Маврудиев и докторантите - Николай Кацарски и Мартин Танчев;
  • Проект № НИД НИ-1-1/2013, "Адаптиране на учебни програми към изискванията на Institute of Chartered Accountants in England and Weles (ICAEW), с научен колектив - ръководител - доц.д-р Румяна Пожаревска и доц.д-р Силвия Трифонова, гл.ас.д-р Михаил Мусов, гл.ас.д-р Тома Дончев, гл.ас.д-р Христо Маврудиев, ст.пр. Калина Братанова и Николай Кацарски-докторант.

И двата проекта на Финансово-счетоводния факултет на УНСС предизвикаха голям интерес сред участниците в Деветата годишна научна сесия на УНСС.

Галерия снимки от Участие в Деветата годишна научна сесия на УНСС ...