Финансово-счетоводен факултет

Подписано бе Рамково споразумение за сътрудничество с Института на дипломираните експерт-счетоводители

четвъртък, 24 октомври 2013 11:04

Рамков договор за сътрудничество между УНСС и Института на дипломираните експерт-счетоводители (ИДЕС) подписаха Ректорът на университета - проф.д.ик.н. Стати Статев и Бойко Костов - председател на УС на ИДЕС. На подписването присъства ректорското ръководство, проф.д-р Снежана Башева - декан на Финансово-счетоводен факултет, гл.ас.д-р Катя Златарева - преподавател в катедра "Счетоводство и анализ".

Подписаният документ за сътрудничество предвижда размяна на лектори, консултантско и експертно участие на представители на двете институции, както и съдействие за кариерно развитие на студентите от УНСС чрез стажове в ИДЕС.

Коородинатор по изпълнение на договора от страна на УНСС е гл.ас.д-р Катя Златарева.

Прикачени файлове:

image/jpeg 23102013.jpg - 140 KB

Галерия снимки от Подписано бе Рамково споразумение за сътрудничество с Института на дипломираните ...