Финансово-счетоводен факултет

Участие на проф.д-р Снежана Башева - декан на ФСФ и проф.д-р Огнян Симеонов - първи зам.-ректор на УНСС и зам.-ректор по обучението в ОКС "Бакалавър" и ръководител на катедра "Финансов контрол" в Кръгла маса, организирана от Института на вътрешните одитори в България

сряда, 11 юни 2014 13:16

Деканът на Финансово-счетоводен факултет – проф.д-р Снежана Башева и първият зам.-ректор на УНСС и зам.-ректор по обучението в ОКС „Бакалавър“  и ръководител на катедра „Финансов контрол“ – проф.д-р Огнян Симеонов на 9 юни 2014 г. участваха в Кръгла маса, организирана от Института на вътрешните одитори в България (ИВОБ), на която бяха обсъдени следните теми:

-          Институционален обхват на вътрешния одит;

-          Методология на вътрешния одит;

-          Изисквания към професията по вътрешен одит.

Галерия снимки от Участие  на проф.д-р Снежана Башева - декан на ФСФ и проф.д-р Огнян Симеонов - п ...