Финансово-счетоводен факултет

петък, 02 декември 2016 10:09

Проф.д-р Снежана Башева - декан на Финансово-счетоводния факултет на УНСС и екипът по Университетския проект "Изследване на възможностите за адаптиране на учебни програми към изискванията на Association of Chartered Certified Accountants (АССА)  - доц.д-р Румяна Пожаревска, доц.д-р Силвия Трифонова, гл.ас.д-р Михаил Мусов, гл.ас.д-р Тома Дончев, гл.ас.д-р Мария Маркова, ас.д-р Георги Ранчев проведоха среща на 30 ноември т.г. с г-жа Роксана Георге - мениджър бизнес отношения на АССА за Югоизточна Европа,към Association of Chartered Certified Accountants (АССА), офис Букурещ, Румъния.

На срещата бе обсъдено предстоящото акредитиране на учебните програми (F5 - "Управление на изпълнението"; F6 - "Данъчно облагане"; F7 - "Финансово отчитане"; F8 - "Одит и сигурност" и F9 - "Финансов мениджмънт"),  съгласно изискванията на АССА.

Галерия снимки от Среща на декана на ФСФ и екипа по Университетски проект "Изследване на възможнос ...