Наши студенти дариха на университетската библиотека 50 книги от областта на компютърните технологии и киберсигурността

четвъртък, 20 февруари 2020 10:37

сряда, 19 февруари 2020 9:27

Марио Захариев и Николай Петров, които се обучават в магистърската специалност „Управление на киберсигурността“, както и още осем техни колеги,  дариха 50 книги на университетската библиотека. Това стана в присъствието на членовете на Ректорския съвет (на снимката долу).

Приятно съм изненадан и признателен за този благороден жест на наши студенти и тяхната полезна инициатива, заяви ректорът проф. д-р Димитър Димитров.

Книгите, които са на български и на английски език, са от областта на компютърните технологии и киберсигурността (на снимката долу).

Убеждението ни е, че всеки човек, независимо каква професия упражнява, ако  иска да се реализира, трябва да има и технически умения, а в бъдеще и да знае поне един технически език. Така стигнахме до идеята да дарим на нашата библиотека техническа литература, каза Марио Захариев.

Марио Захариев, проф. Димитър Димитров и Николай Петров (от ляво надясно)

Галерия снимки от Наши студенти дариха на университетската библиотека 50 книги от областта на комп ...