54 специалисти от 28 страни със сертификати по логистика и управление на веригата на доставките

четвъртък, 11 април 2019 9:01

сряда, 10 април 2019 17:23

По инициатива на Научноизследователския център за логистични изследвания и обучение на УНСС за трети пореден път през март тази година се проведоха две петдневни обучения на служители от 28-те държави от групата „Кока-Кола Хеленик“.

Първото обучение (Supply Chain Planning Academy) беше насочено към професионалистите по управление на веригата на доставките от компанията, а целта на второто (Logistics Academy) - развитие на уменията и компетенциите на специалистите по логистика.

24-те специалисти, участвали в обучението по планиране на веригата на доставките, с техните мениджъри и проф. д-р Мирослава Раковска, директор на Научноизследователския център за логистични изследвания и обучение на УНСС и ръководител катедра „Логистика и вериги на доставките“
30-те специалисти, участвали в обучението по логистика, техните мениджъри и проф. д-р Мирослава Раковска

Галерия снимки от 54 специалисти от 28 страни със сертификати по логистика и управление на веригат ...