Наша докторантка дари 50 книги на УНСС

събота, 23 ноември 2019 13:46

четвъртък, 21 ноември 2019 15:03

„Приемам УНСС като свой втори дом и затова реших сватбеният ми ден да мине под надслов „Дари книга, спаси света“ - помолих вместо цветя гостите на този специален за мен ден да подарят книги, които да даря на университета.“ Това заяви Адела Бозмарова-Петрова, докторантка в катедра „Национална и регионална сигурност“, при връчването на дарението от 50  книги на български и на английски език от областите: икономика, политология, международни отношения, право, бизнес, психология, лидерство, личностно развитие, маркетинг, продажби, комуникации и др.

Ректорът проф. д.ик.н. Стати Статев благодари на Адела Бозмарова-Петрова за благородния жест и й връчи свидетелство за дарение (на снимката долу).

На събитието присъстваха членовете на Ректорския съвет и проф. д-р Димитър Димитров, научен ръководител на Адела Бозмарова-Петрова (на снимката долу).

Дарените книги, които вече са в университетска библиотека

Галерия снимки от Наша докторантка дари 50 книги на УНСС ...