Юридически факултет

Място:
Подробности:

АКАДЕМИЯ ЗА ЛИДЕРСТВО И ЛИЧНОСТНО УСЪВЪРШЕНСТВАНЕ

По инициатива на доц. д-р Цветана Стоянова, заместник-ректор по институционално и бизнес сътрудничество и студентски политики,  и с подкрепата на Софийска търговско-промишлена камара се организира Академия за лидерство и личностно усъвършенстване. Задачата на Академията е безвъзмездно предоставяне на студентите от втори и трети курс в ОКС „Бакалавър“ на допълнително обучение по вътрешно предприемачество, лидерство, личностно развитие, конфликти, управление на времето, работа в стрес, емоционална интелигентност, презентационни умения и др.

Лектори ще бъдат професионални коучове от Хорайзънс България.

Желаещите да участват в обучението, моля  в срок до 31 март 2020 год. да оставят име и имейл за връзка на [email protected]  (д-р Владимир Зиновиев).