Юридически факултет

Конкурс "Успехът си заслужава" за студенти на Юридически факултет на УНСС в последен курс на обучение

петък, 14 май 2021 10:24

Алумни клуб на завършилите ЮФ при УНСС обявява конкурс „Успехът си заслужава“, организиран от Централния съвет на сдружението.

Целта на инициативата е да поощри студенти в последен курс на обучениe в Юридическия факултет на УНСС с висок семестриален успех, които взимат участие в национални и международни инициативи и активно изразяват академично мнение, публикувайки научни статии.

В инициативата могат да вземат участие студенти в пети курс на обучение в Юридически факултет на УНСС със средния си успех от следването до есенния/зимния семестър на учебнатната 2020/2021 година включително.

Изпълнението на критериите се доказва съгласно правилата на инициативата и прилагане на съответните удостоверяващи документи към заявлението за участие.

Заявлението и приложенията към него се подава онлайн на електронната поща на организацията [email protected].

Срок за заявяване на участие: 31 май 2021 г.

Повече информация на: http://alumnilaw.net/event/alumni-konkurs-uspehut-si-zasluzhava/

Галерия снимки от Конкурс "Успехът си заслужава" за студенти на Юридически факултет на УНСС в посл ...