Общоикономически факултет

"Деня на доброволеца в УНСС"

понеделник, 22 април 2013 9:13 /
Начало:
вторник, 23 април 2013 14:00
Край:
Място:
Аула "Максима"
Подробности:

На 23 април 2013 г. в УНСС се провежда „Ден на доброволеца в/от УНСС” под мотото:

„Доброволците не винаги имат свободно време, те просто имат сърце! /Елизабет Андрю/.

Този паметен ден ще бъде отбелязан с две инициативи:

първата – връчване на сертификати на първите студенти-доброволци от УНСС;

втората - концертна програма с разнообразни изпълнения -  пантомима, синхронно пеене, танци, която ще представят професионални актьори с увреден слух от Театър „Мим-Арт” и Група „Жестим” /синхронно-пеене и танци/. Това са актьори от  първия специализиран клас за младежи с увреден слух при НАТФИЗ „Кр. Сарафов”, които намират реализация в Сдружение „Тишина”, с художествен ръководител доц. Мария Атанасова - преподавател в НАТФИЗ и председател на сдружението.

„Ден на доброволеца в/от УНСС” се организира във връзка със заключителния етап на университетски проект за създаване на подкрепяща среда за студенти и докторанти с увреждания с ръководител доц. д-р Мария Стоянова, възложен за изпълнение от Ректорски съвет с решение №22/26.09.2012 г.