Финансово-счетоводен факултет

ПОКАНА за участие в Международната научна конференция „Дигитални трансформации, медии и обществено включване"

петък, 21 февруари 2020 11:45 /
Начало:
петък, 20 март 2020
Край:
понеделник, 25 май 2020
Място:
Бургаски Свободен Университет
Подробности:

Деканатът на Финансово-счетоводен факултет получи покана от Организационния комитет на Международната научна конференция "Дигитални трансформации, медии и обществено включване".

Международната научна конференция „Дигитални трансформации, медии и обществено включване“ ще се проведе на 5-6 юни 2020 г. в Бургаския свободен университет, гр. Бургас. Тематичните направления обхващат икономическите, управленските, техническите, хуманитарните и правни науки.

Докладите ще бъдат отпечатани в сборник, регистриран в Националния референтен списък на съвременни български научни издания с научно рецензиране на НАЦИД и достъпен паралелно в електронен вид в базата данни на ceeol.com.

Моля,  имайте предвид следните срокове:

• Регистрация за участие и анотация (при участие с доклад или казус) – 20 март 2020 г.
  • Заплащане на такса при ранно записване – 5 април 2020 г.
  • Заплащане на такса при късно записване – 15 май 2020 г.
  • Изпращане на доклада във вида за публикуване – 25 май 2020 г.

Таксата за участие е 90 лева, като са валидни и следните отстъпки:

·         За заплащане на таксата, при ранно записване (преведена до 5 април 2020 г.) – 20% отстъпка от таксата;

·         За заплащане на такса (краен срок 15 май 2020 г.), за участие на допълнителен участник-съавтор на доклад – 20% отстъпка от таксата за всеки от допълнителните участници;

·         За заплащане на такса (краен срок 15 май 2020 г.), за включване на допълнителен доклад на участника – 20% отстъпка от таксата за всеки от допълнителните доклади.

Прикачена е брошурата за конференцията с повече информация и условията за участие, а платформата за регистрация (изискваща прикачване на абстракт от 50 думи) е на: