Финансово-счетоводен факултет

ПОКАНА за участие в конкурс за академичната награда "Проф. Станчо Чолаков" - ИУ-Варна

понеделник, 24 февруари 2020 14:29 /
Начало:
сряда, 25 март 2020
Край:
четвъртък, 30 април 2020
Място:
ИУ - Варна
Подробности:

В деканата на Финансово-счетоводен факултет се получи покана от ректора на Икономическия университет - Варна за участие в конкурс за академичната награда "Проф. Станчо Чолаков". Нейната цел е да отдаде признание и да популяризира постигнати високи резултати в научната и изследователската дейност в областта на финансите и местното управление на преподаватели, учени и изследователи от български и чуждестранни висши училища и други организации.

Удостояването с наградата предполага носителят й да изнесе публична лекция по време на церемонията. Носителят ще получи премия от 1000 лв.

Срок за подаване на номинациите: 25 март 2020 г.

Решение на оценяващата комисия: не по-късно от 20 април 2020 г.;

Връчване на наградата: месец май 2020 г.

Линк - https://www.ue-varna.bg/bg/news/akademichna-nagrada-prof-stancho-cholakov/404

Прикачени файлове:

image/jpeg 4M_9_akademichna-nagrada-stancho-cholakov.jpg - 84 KB