Финансово-счетоводен факултет

"Ден на отворените врати в ИДЕС" - Алумни клуб на завършилите Финансово-счетоводен факултет гостуваха на 7 април 2014 г. на ИДЕС

сряда, 09 април 2014 9:24

Под ръководството на "Финансово - счетоводен факултет" и с изключителното гостоприемство на Института на дипломираните експерт счетоводители, Алумни ФАФ организира посещение на група студенти под формата на "Ден на отворените врати", който протече при небивал интерес.

Гостите имаха възможност да присъстват на полагането на клетва от страна на двама дипломирали се експерт счетоводители.

Сред засегнатите теми бяха:
- историческото развитие на счетоводната и одиторска професии;
- стъпките при развитието в тези професии;
- изпитите, които е необходимо да приложат бъдещите експерт счетоводители и одитори;
- регулаторната рамка на национално и международно ниво;
- структурата и дейността на ИДЕС;

Към края на мероприятието бе породена и дискусия, която отговори на много от въпросите, които стояха пред участниците.

Галерия снимки от "Ден на отворените врати в ИДЕС" - Алумни клуб на завършилите Финансово-счетовод ...