Студенти от катедра „Икономика на търговията“ се запознаха със спецификата на дигиталния пазар

четвъртък, 14 декември 2023 7:54

вторник, 12 декември 2023 13:01

Публична лекция за търговията в дигиталното пространство представи Александър Иванов, управляващ съдружник в агенциите за дигитален маркетинг CreateX  и  Native.

Александър Иванов

Лекцията е поредната от цикъла срещи с бизнеса, организирани от Научноизследователския център по търговия към катедра „Икономика на търговията“.

Студенти от различни специалности, с интерес към търговския бизнес, бяха предизвикани да си представят близкото бъдеще на дигиталната търговия, социалните мрежи, AR и VR, генеративния изкуствен интелект.

Особено силно въздействие върху препълнената зала „Тържествена“ оказа споделеният опит и посланието към младите хора да бъдат амбициозни и мотивирани по трудния път в постигане на мечтите си.

Галерия снимки от Студенти от катедра „Икономика на търговията“ се запознаха със спецификата на ди ...