Финансово-счетоводен факултет

Стажантско място - Държавна агенция "Безопасност на движението по пътищата"

четвъртък, 04 юни 2020 12:12 /
Начало:
четвъртък, 04 юни 2020
Край:
неделя, 21 юни 2020
Място:
Подробности:
Държавна агенция "Безопасност на движението по пътищата" разкрива стажантско място.
Обявата е качена на платформата на МОН, която се намира на интернет адрес -  https://praktiki.mon.bg/

ДА "Безопасност на движението по пътищата" е бенефициент по програмата за стажанти на МОН.

Агенцията публикува обява за разкриване на стажантско място на платформата на МОН на програмата, която се намира на интернет адрес Студентски практики - Студентски практики.

Основните характеристики, които се изискват от кандидатите са добро познаване на MS Excel, желание иинтерес за работа. Разписаните в обявата условия по отношение на начало, продължителност и натовареност могат да се разбират като примерни, т.к. при наличие на необходимост могат да се оформят така, че да са възможно най-гъвкави. Разбира се, без да се нарушават изискванията на програмата и трудовото законодателство на Р. България.

В допълнение, като част от работата в Агенцията, стажантът може да напише бакалавърска или магистърска теза в областта на БДП, за което ще разполага с всички бази данни, експертни и информационни ресурси.

Прикачени файлове:

application/pdf Oбява за стажант в ДСАО на ДАБДП.pdf - 550 KB