Финансово-счетоводен факултет

Покана за участие в Националния конкурс по одит за студенти „Млад одитор“ – 2022 г.

четвъртък, 10 март 2022 12:18 /
Начало:
неделя, 05 юни 2022
Край:
неделя, 05 юни 2022
Място:
Подробности:

През месец март 2022 г. стартира единадесетото издание на Националния конкурс по одит за студенти „Млад одитор”.

Конкурсът се организира от Висшето училище по застраховане и финанси (ВУЗФ) съвместно с одиторски дружества Ейч Ел Би България и Захаринова Нексиа.

Петчленно жури ще оцени представянето на участниците в конкурса и ще определи първите трима от тях, които ще получат финансови награди, финансиране на обучение в образователна степен в избрано от тях висше училище в Р България и едномесечни стажове в компаниите организатори. За други двама участници, предложили оригинален подход при решаването на казусите, са предвидени стипендии за обучение.

Целта на състезанието е популяризиране на одиторската професия сред младите хора, както и подчертаването на ролята на одита в обществото.

Конкурсът е адресиран към студентите, обучаващи се в професионалното направление „Икономика“, от всички университети и колежи в Р България и чуждестранни висши училища, независимо от степента и формата им на обучение.

В последните 11 години в конкурса “Млад одитор” взеха участие над 900 студенти от над 11 висши училища в страната.

Допълнителна информация може да намерите приложения файл.

Прикачени файлове:

application/pdf 14. Pokana Mlad oditor_2022_UNWE.pdf - 230 KB