Финансово-счетоводен факултет

Българска CFA асоциация | Fitch Learning – Безплатни подготвителни курсове и онлайн пакети за CFA кандидати за 1-во, 2-ро и 3-то ниво

понеделник, 01 април 2024 9:09 /
Начало:
събота, 20 април 2024
Край:
неделя, 23 юни 2024
Място:
Подробности:

Уважаеми CFA Чартърхолдъри и кандидати,
Уважаеми преподаватели, студенти и колеги от финансовата индустрия,

1. Безплатни подготвителни курсове за CFA кандидати за 1-во, 2-ро и 3-то ниво

Радваме се да ви информираме, че (почти) за пръв път Българската CFA асоциация организира безплатни подготвителни курсове за CFA кандидати:

• За 1-во ниво20 и 21 април 2024 г. (събота и неделя), Място: Аула на ВУЗФ (Висше училище по застраховане и финанси), гр. София, кв. Овча купел, ул. Гусла 1 – Променена локация! Благодарим на ректора проф. Борис Велчев и на неговия екип за съдействието!
  • За 2-ро ниво: 27 и 28 април 2024 г. (събота и неделя), Зала 400
  • За 3-то ниво: 22 и 23 юни 2024 г. (събота и неделя), Зала 400

Място за 2-ро и 3-то ниво: Стопански факултет на Софийския университет, гр. София, бул. Цариградско шосе 125. Благодарим на декана доц. д-р Атанас Георгиев и на неговия екип за съдействието!

• Време: 09:00 – 17:00 ч. на горепосочените дни
  • Преподаватели: Висококвалифицирани британски лектори (tutors) от Fitch Learning (London) – водеща международна обучителна институция. Много българи със CFA квалификация от Лондон ги препоръчаха
  • Език: Английски. Не се предвижда превод

2. Безплатни онлайн пакети за самоподготовка (e-learning app)
Независимо дали ще се включат в курсовете на живо, описани по-горе, същите категории финансисти могат да заявят безплатни онлайн пакети за самоподготовка.

Курсовете са безплатни за участниците, но са с изключително висока добавена стойност, гарантирана от професионалните лектори от Fitch Learning (London). Разходите се поемат от Българската CFA асоциация. Fitch Learning за пръв път провежда подобни курсове в Централна и Източна Европа. Курсовете са част от нашите усилия за:

• Промотиране на квалификацията CFA (Chartered Financial Analyst) като водеща професионална финансова квалификация в света
  • Подпомагане на развитието на българските таланти в областта на финансите, инвестициите и икономиката
  • Издигане на ролята на България като международен финансов център

Профил на участниците.
Курсовете са подходящи за широк кръг амбициозни участници:

• CFA кандидати за съответното 1-во, 2-ро и 3-то ниво. Не е „забранено“ кандидат за някое от нивата да присъства и на курса за други нива
  • CFA чартърхолдъри, които желаят да опреснят своите знания с материала от най-новата епоха
  • Студенти
  • Преподаватели
  • Професионалисти от финансовия сектор, дори и да не са CFA кандидати

И в двата случая, моля желаещите спешно да заявят своето участие на линка по-долу – засега само за български участници или за чужденци в България.

С уважение,

Николай Василев, CFA