Финансово-счетоводен факултет

Място:
Зала 2028а на УНСС
Подробности:

На 11 май 2015 г. от 17.00 ч. ще се проведе заседание на Факултетния съвет на Финансово-счетоводен факултет на УНСС.

1. Докторантски въпроси;
  2. Избор на НЖ;
  3. Гласуване във връзка с конкурс за заемане на академична длъжност „доцент“ в УНСС;
  4. Доклад на председателя на Атестационната комисия на ФСФ;
  5. Текущи.

По точка първа:

Катедра „Счетоводство и анализ“

u  Годишно атестиране на докторантите към катедрата

Катедра „Финанси“

u  Годишно атестиране на докторантите към катедрата;

u  Предложение за отчисляване от обучение в докторантура- Божана Венедиктова;

u Предложение за зачисляване в самостоятелна докторантура.

-          Гл.ас. Димитър Чобанов.

u Предложение за удължаване срок на обучение в докторантура с една година на Венцислава Чобанова;

По точка втора:

Катедра „Финанси“

Предложение за определяне  на членове на Научно жури и дата за публична защита за ОНС „Доктор“ на Божана Венедиктова.

По точка трета:

Катедра „Финанси“

u  Доклади на председателя на НЖ  и декана на ФСФ във връзка с избор за заемане на академична длъжност „доцент“ към катедра „Финанси“;

По точка четвърта:

Доклад на председателя на Атестационната комисия към ФСФ относно атестиране на преподаватели към катедра „Счетоводство и анализ“ и „Финансов контрол“.