Юридически факултет

Подробности:

ВАЖНО!

Уважаеми студенти,

Уведомяваме Ви, че на основание т. 1 и т. 7 от Заповед № 2966/20.10.2021 г. на Ректора УНСС, във вр. с чл. 12, ал. 1, изр. 2 от Наредбата за единните държавни изисквания за придобиване на висше образование по специалността „Право“ и професионална квалификация „юрист“, държавният изпит по „Наказателноправни науки“, насрочен за 23, 25, 26 и 27 октомври 2021 год. се отлага.

Ще направим нужните организационни усилия за провеждане на държавния изпит по „Публичноправни науки“ в началото на месец декември 2021 г. За точните дати и условията, при които ще се проведе, ще бъдете допълнително уведомени.

Относно отложения държавен изпит по „Наказателноправни науки“, ще се търси възможност за провеждането му в началото на 2022 г., за което също ще бъдете уведомени.