Юридически факултет

Извънреден изпит по „Гражданскопроцесуално право“ и „Граждански изпълнителен процес“

вторник, 18 юли 2023 11:18 /
Начало:
сряда, 20 септември 2023 8:30
Край:
Място:
Подробности:

Извънредно явяване на изпит по

„Гражданскопроцесуално право“  и „Граждански изпълнителен процес“

Уважаеми студенти,

На 20.09.2023г. от 8:30 ч. ще се проведе извънреден изпит за студентите, които имат невзет изпит само по „Гражданскопроцесуално право“ и по избираемата дисциплина „Граждански изпълнителен процес“ при доц. д-р Таня Градинарова.

Право на явяване ще имат само студентите, на които за семестриално завършване им остава като не положен само изпитът по „Гражданскопроцесуално право“ и евентуално изпит по „Граждански изпълнителен процес“.

Задължително, предварително да са внесли такса за извънредно явяване на изпит в размер на 50 лв. /за един изпит/ и да представят документа за внесената такса на гише №1 в отдел „Студенти“, най- късно до 18.09.2023г. вкл.