Юридически факултет

Писменият изпит по Гражданскоправни науки ще се проведе на 20 септември 2020 год.

четвъртък, 10 септември 2020 14:17 /
Начало:
четвъртък, 10 септември 2020
Край:
петък, 25 септември 2020
Място:
Подробности:

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

ОТНОСНО ПРОМЯНА НА ДАТАТА НА ПИСМЕНИЯ ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ГРАЖДАНСКОПРАВНИ НАУКИ

Уважаеми студенти,

Поради големият брой студенти, които ще полагат писмения изпит по Гражданскоправни науки, и продължаващата епидемиологична обстановка и с оглед създаването на оптимална организация за запазване здравето на студентите и ангажираните с провеждането на изпита преподаватели и служители, се променя датата на писмения изпит по Гражданскоправни науки.

Писменият изпит по Гражданскоправни науки ще се проведе на 20.09.2020 г. от 8:30 часа, като студентите следва да са заели указаните места в залите до началото на изпита. Разпределението на студентите по зали ще бъде обявено на 19.09.2020 г. в сайта на ЮФ на УНСС.

Предварително обявените дати за устния изпит по Гражданскоправни науки, а именно 24 и 25 септември 2020 г. от 8:30 часа, се запазват.

Пожелаваме Ви спорна подготовка и успешно полагане на изпита!