Финансово-счетоводен факултет

Национален конкурс "Финансиране на старт-ъп проект от бизнес ангел"

понеделник, 22 април 2024 12:13 /
Начало:
понеделник, 30 септември 2024
Край:
понеделник, 30 септември 2024
Място:
Подробности:

Скъпи студенти, преподаватели и бъдещи предприемачи,

"Клуб на мениджъра" към Факултета по икономически и социални науки на Пловдивския университет и екипът на Офиса за технологичен трансфер към ПУ "Паисий Хилендарски" има удоволствието да Ви покани да участвате в националния конкурс „Финансиране на Старт-ъп проект от бизнес ангел“. Конкурсът дава възможност на всеки, който се е насочил към предприемачество и има иновативна идея за бизнес, да получи финансиране от бизнес ангел в размер, описан на сайта на конкурса.

Кой може да участва?
В конкурса може да се включи всеки, който ни изпрати старт-ъп проект.
Регистрирайте се на https://startupinvestor.uni-plovdiv.bg/ и ще получите макет, съобразно който да разработите Вашия проект, а после да подадете чрез формата за участие.
Не изпускайте възможността да Ви забележат и да инвестират във Вашата бизнес идея!

С уважение,
Екипът на Офиса за технологичен трансфер