Юридически факултет

СЪОБЩЕНИЕ

ОТНОСНО ОТЛАГАНЕ НА ДЪРЖАВНИЯ ИЗПИТ ПО ГРАЖДАНСКОПРАВНИ НАУКИ

Уважаеми студенти,

На основание Заповед № 703/12.03.2021 год. на Ректора на УНСС и Заповед № РД-01-112/11.03.2021 год. на СРЗИ и предвид изискването на чл. 12, ал. 1 от Наредбата за единните държавни изисквания за придобиване на висше образование по специалността „Право“  и професионална квалификация „юрист“ за присъствено провеждане на изпита в сградата на Университета, Ви уведомяваме, че държавният изпит по „Гражданскоправни науки“ обявен за 21, 22 и 23 март 2021 год. се отлага.

Нова дата за изпита по „Гражданскоправни науки“ ще бъде определена с оглед развитието на епидемичната обстановка.

Изпитът по „Наказателноправни науки“ ще се проведе на обявените дати, ако епидемичната обстановка и съответните общи административни актове го позволяват.