Финансово-счетоводен факултет

Ден на отворените врати, организиран от Комисията за финансов надзор

сряда, 18 февруари 2015 14:17 /
Начало:
петък, 20 февруари 2015 11:00
Край:
петък, 20 февруари 2015 13:00
Място:
КФН, София, ул.Будапеща, 16
Подробности:

СЪОБЩЕНИЕ ЗА СТУДЕНТИТЕ

ОТ ФИНАНСОВО-СЧЕТОВОДЕН ФАКУЛТЕТ НА УНСС

На 20 февруари 2015 г. в Комисията за финансов надзор ще се проведе Ден на отворените врати.

Събитието има за цел да запознае студентите на факултет „Финансово-счетоводен“ с дейността на финансовия регулатор, с което да допринесе за бъдещото им кариерно ориентиране и развитие. Членове и експерти от КФН ще запознаят студентите със същността на регулираните от Комисията пазари – капиталов, застрахователен и пенсионноосигурителен.

Събитието ще се проведе на 20.02.2015г., от 11.00 ч. в сградата на КФН, ул. „Будапеща“ 16, София.

От деканата на ФСФ